Menu
Your Cart

Düğün & Nişan Davetiyesi 11343

Düğün & Nişan Davetiyesi 11343
Düğün & Nişan Davetiyesi 11343
Düğün & Nişan Davetiyesi 11343
Düğün & Nişan Davetiyesi 11343
Düğün & Nişan Davetiyesi 11343
Düğün & Nişan Davetiyesi 11343
Düğün & Nişan Davetiyesi 11343
Düğün & Nişan Davetiyesi 11343
Düğün & Nişan Davetiyesi 11343
188,00 TL
 • Model: 11343

Mevcut Seçenekler:

Bir kutuda 100 adet davetiye bulunmaktadır. En az sipariş adeti 100 adettir. Davetiye aksesuarları ve zarf fiyata dahildir. Baskı ücreti dahil değildir. Katlama ve birleştirme işlemleri müşteri tarafından yapılır. Kargoya Teslim Süresi Ofset Baskılarda 4 iş günüdür. Kargoya Teslim Süresi Yaldız Baskılarda 6 iş günüdür.
 • Bir kutuda 100 adet davetiye bulunmaktadır.
 • En az sipariş adeti 100 adettir.
 • Davetiye aksesuarları ve zarf fiyata dahildir.
 • Baskı ücreti dahil değildir.
 • Katlama ve birleştirme işlemleri müşteri tarafından yapılır.
 • Kargoya Teslim Süresi  Ofset Baskılarda 4 iş günüdür.
 • Kargoya Teslim Süresi  Yaldız Baskılarda 6 iş günüdür.
Fiyatlarımıza kargo ücreti dahil değildir. Ancak bazı ürünlerimizde ÜCRETSİZ KARGO kampanyası vardır. ÜCRETSİZ KARGO kampanyasına dahil olan siparişlerinizi kapınıza kadar ücret ödemenize gerek kalmadan teslim ediyoruz. Diğer siparişlerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile size en uygun fiyatlardan adresinize teslim hizmeti sunuyoruz. Teslim tarihleri; grafik ve sipariş onayınızdan sonra başlayıp kargoya teslim edilen tahmini iş günü olarak ifade edilmiştir.

Ürünlerimiz kişiye veya firmaya özel olarak üretildiğinden ayıplı ve hatalı ürün dışında İADESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

ÖDEMELERİNİZİ online olarak kredi kartı ile veya banka hesap numaralarımıza havale/eft şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Kartı ile ödemeleriniz yüksek güvenlikli PAYTR sistemi üzerinden yapılmaktadır. Ödeme sayfasında banka hesap numaralarımızı görüntüleyebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğimiz kişiye özel üretim yapıldığından dolayı mevcut değildir. Kredi kartı ile ödemelerinizde dilerseniz taksit seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. Havale/eft ile ödeme yapmak istediğiniz taktirde, siparişinizi verdikten sonraki 3 iş günü içerisinde ödemenizi yapmanız gerekir. Aksi taktirde siparişiniz iptal edilir.

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

Yorumlarınız Bizim Değerlidir.

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi